सुन्दर नायिका अर्थात ‘कोकाकोला फिगर’ नायिका अशिष्मा नकर्मी वैवाहिक जीवनमा बांधिएकी छिन । बानेश्वरमा घर भएर हाल अमेरिकामा बस्दै आएका नबिनचन्द्र प्रधानसँग नायिका अशिष्मा आज वैवाहिक बन्धनमा बांधिएकी हुन् । नवीनसँग अशिष्माको तेस्रो बिहे हुँदैछ । नेवारी परम्पराअनुसार पहिलो बिहे बेलसँग, दोस्रो सूर्यसँग र यी दुवै विवाह धार्मिक परम्परा अनुसारका हुन् । यसरी आज नायिका आशिष्मा तेस्रो पटक दुलही बनेकी । ‘उहाँसँग मेरो तेस्रोपल्ट बिहे हो तर प्लिज अशिष्मा नकर्मीको तेस्रो बिहे भनेर हेडलाइन नलेख्नुहोला,’ आशिष्माले शुक्रबार साप्ताहिक संगको अन्तरवार्तामा भनेकी थिइन ।

ashisma nakarmi nabin pradhan
Photo credit: Nagarik News

नायिका आशिष्माले निकै म्युजिका भिडियोहरुमा अभिनय गरेकिछिन । उनको नबिनचन्द्र प्रधान संग भेट हुने बेला तिर अभिनय गरेको यो भिडियो :

केहि समय अगाडि गायिका सरिता कार्कीले आफ्नै युट्युब च्यानलबाट एकनारायण भण्डारीको शब्द तथा संगीतमा “बदमास” बोलको गीत । मोडल तथा गायक महेन्द्र गौतम र चर्चित नायिका अशिष्मा नकर्मीको अभिनय रहेको यस गीतलाई शंखर बि.सी.ले निर्देशन गरेका छन् ।

#BADMAS